Która platforma jest lepsza?

Która platforma jest lepsza?

3,00 / 2 głosów

Jeśli rozważasz aktualizację swojej witryny, warto wiedzieć, która platforma najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom.

Możemy doradzić Ci wybór Drupala lub WordPressa. Obie platformy mają swoje wady i zalety. W tym artykule pomożemy Ci wybrać platformę.

Drupal ma wiele zalet. Ale która platforma jest lepsza?

Ty decydujesz, której platformy użyjesz w swoim projekcie. Przede wszystkim zyskujesz dostęp do kilku platform CMS. Najpopularniejszy jest Drupal - jest bardzo elastyczny, co oznacza, że ​​możesz samodzielnie tworzyć strony internetowe dla wielu różnych serwisów, co bardzo ułatwia opracowanie rozwiązania spełniającego określone wymagania.

WordPress - jeśli nie lubisz programować w WordPress, zawsze możesz tworzyć strony internetowe w WordPress. Platforma jest łatwa w instalacji, konfiguracji i obsłudze. Strona jest optymalnie wyświetlana w interfejsie dzięki silnikowi motywów. Zalecamy używanie motywów opartych na WooCommerce lub Joomla!

AdWords - ta platforma umożliwia wyświetlanie różnych typów reklam z kilku różnych punktów widzenia (w tym xclick lub baner). Jest to bardzo przydatne w e-commerce - firmy, które chcą mieć sklep z wysoką pozycją w wynikach wyszukiwania, wyświetlają reklamę przy każdym zakupie, niezależnie od tego, czy klient go dokonał - a użytkownik może również w łatwy sposób usunąć reklamę za pomocą prosty przycisk.

Platforma nie może być wykorzystywana do celów promocyjnych, ponieważ opiera się na tworzeniu stron internetowych bez reklam. Jeśli jednak chcesz wyświetlać reklamę w swojej witrynie, wystarczy zainstalować aktualizację witryny dla WordPress.

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *